Skip to main content

חוות הבוקרים מחזירה לבשר את הטעם


eggs_news

 

 

עכשיו כבר לא צריך לדמיין בשר טרי, מקומי, איכותי, שגדל כהלכה וקוצב במדויק – מותג הבשר שלנו חוות הבוקרים נועד בדיוק לזה, לתת חווית בשר ישראלית איכותית כמו שצריך

חן רזיאל, מנכ"ל הקבוצה הירושלמית, קבוצת תדמיר

לפעמים דברים פשוט מתחברים ומתרחשים ואם תרצו, זה בקיצור מה שקרה עם חוות הבוקרים, מותג בשר הפרימיום של קבוצת תדמיר שהושק החודש. מצד אחד, נמצא הצרכן הישראלי שמבין בבשר, יודע איזו חווית בשר הוא רוצה ולא ממש מצליח למצוא את הדיוק שהוא מבקש. מצד שני, אחרי שאנחנו, בקבוצת תדמיר, התרחבנו והתבססנו בתחום הנישתי שלנו בפטם עם מוצרי העוף הצמחוני, המשווקים תחת המותגים משק ארצי וטבע עוף שופרסל, רק טבעי היה שנמשיך להתרחב גם לתחום בשר הבקר. כאנשי המקצוע והחזון מצאנו דרך לחבר את אהבת הבשר שלנו לצורך אמתי מהשטח שהמקצועיות והידע שצברנו עונים עליו.

אז מה זה חוות הבוקרים? בקצרה זהו מותג חדש שמציע לצרכן הישראלי בשר בקר טרי, מקומי, איכותי, כולל נתחים ייחודיים בזמינות גבוהה, המקוצב בהקפדה ובדיוק ונועד להעניק חווית בשר אופטימלית. הרעיון שמוביל אותנו מתחיל באמונה שכדי שאוכל יהיה טוב, טרי ומזין, יש להתחיל כבר בשלב הגידול ובכל שלב מרגע זה ועד לידי הצרכן.

מהניסיון שצברנו בתחום הבנו שבלי פיקוח מלא על כל התהליך לא נוכל להבטיח את האיכות שאנחנו כל כך מאמינים בה. כך התחיל המהלך האסטרטגי הזה למדנו לבחור זנים נכונים, להתכוונן לטעמים, לגדל אותם בצורה מיטבית ולדאוג לשרשרת שלמה של טיפול מיטבי כדי להגיש בסופו של דבר את המוצר והשירות המובחרים ביותר שמבוססים על טעם, איכות וטריות שאין שני להם.

רק אחרי שהיינו בטוחים שאנחנו יכולים לספק בדיוק את זה: בשר מלא טעם, שהוא תוצאה של בחירת זנים נכונה, גידול מותאם ועבודת קצבות מיומנת, בדיוק בטעם, באיכות ובאופן המדוייקים, החלטנו שהגיע הזמן לפתוח את הקצביה.

למעשה מדובר במהלך אסטרטגי רחב המבוסס על מודל שפיתחנו שלוקח פיקוד על כל שרשרת הערך: בחירת זני העדרים, גידול בארץ בתנאים ראויים ותזונה מותאמת זן על בסיס הידע המקצועי הנצבר בתדמיר, שחיטה, פירוק וקיצוב מתקדמים ומקצועיים בהתאם לזן, איכות הנתח וסיווגו. זה מתרגם בפועל לגידול ופיטום של כ-12,00 ראש בשנה והקמת מפעל מודרני באזור התעשייה כדורי בצפון, שהוא מהקצביות הגדולות והחדשניות בישראל.

התחלנו את הפעילות בעבודה בעיקר מול רשתות השיווק וקצביות נבחרות ואת ההשקה הארצית של המותג ערכנו החודש בקרב עיתונאים, שפים ומובילי דעת קהל ישראלים. השף הישראלי הפופולרי מאיר אדוני מלווה את המותג מהצד הקולינרי וגם מוביל את הקמפיין. בשלב זה ניתן להשיג את מוצרי חוות הבוקרים ברשתות השיווק ובאטליזים נבחרים.

חוות הבוקרים מבקשת לייצר לעצמה נישה פורצת דרך המציעה לקהל הישראלי חובב הבשר מותג פרימיום טרי ומקומי מבשר איכותי ובקיצוב מקצועי, בין היתר גם נתחים ייחודיים בזמינות גבוהה. ממש כמו שהעוף הצמחוני קבע סטנדרטים חדשים לאיכות וטעם, אין לי ספק שגם מוצרי חוות הבוקרים יעשו בתחום בשר הבקר. שרשרת הערך הייחודית שייצרנו שמתחילה מגידול העדרים תוך התאמה מלאה של כל התהליך בהתאם לזן, מבטיחה את האחריות שלנו למוצרי בשר מקומיים טריים, איכותיים ובריאים, כאלה שכל נגיסה מהם תעניק לצרכן חוויה עוצמתית של טעמים כפי שבשר אמיתי אמור להיות. לכם אני לא צריך לספר, אתם מכירים אותנו – כשאנחנו מבטיחים, אנחנו עומדים מאחורי המילה שלנו.

ברוח התחדשות והתחלה זו, לא נותר לי אלא לאחל לכולנו אביב של פריחה, התחדשות והרבה בריאות – חג פסח שמח, כשר וגם טעים.